<![CDATA[Győr Megyei Jogú Város Honlapja]]> http://www.gyor.hu/ hu Mon, 03 Feb 2020 13:48:21 +0100 10 <![CDATA[Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közlönye ]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/gyor_megyei_jogu_varos_onkormanyzatanak_kozlonye_.html?rss A Közgyulés Hivatalos Lapja
ISSN 0866-6334
Felelős kiadó: jegyző
Kiadja a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyulése
Cím: 9021 Győr, Városház tér 1.
Telefon: 96/500-100
A közlöny előfizetési díja: 2880 Ft/év

]]>
Sun, 24 Feb 2019 10:29:00 +0100 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_99.html?rss 2019. évi 12. szám

]]>
Mon, 03 Feb 2020 13:48:21 +0100 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_98.html?rss 2019. évi 11. szám

]]>
Thu, 12 Dec 2019 13:58:02 +0100 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_97.html?rss 2019. évi 10-es szám

]]>
Fri, 22 Nov 2019 11:44:38 +0100 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_96.html?rss 2019. évi 9. szám.

]]>
Thu, 03 Oct 2019 08:44:13 +0200 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_95.html?rss 2019. évi 8-as szám

]]>
Thu, 12 Sep 2019 11:37:21 +0200 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_94.html?rss 2019. évi 7-es szám

]]>
Fri, 26 Jul 2019 10:44:07 +0200 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_93.html?rss 2019. évi 6. szám

]]>
Tue, 09 Jul 2019 11:48:16 +0200 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_92.html?rss 2019. évi 5. szám

]]>
Tue, 28 May 2019 07:54:57 +0200 Közlönyök
<![CDATA[Közlöny]]> http://onkormanyzat.gyor.hu/article/kozlony_91.html?rss 2019. évi 4. szám

]]>
Tue, 21 May 2019 12:00:00 +0200 Közlönyök